חדרי קירור תעשייתיים בהתאמה אישית

בנייה של חדרי קירור תעשייתיים היא מקצוע לכל דבר. בכדי לקבל חדר קירור איכותי, נוח לשימוש, עמיד וחסכוני בצריכת חשמל אתם זקוקים לחברה מקצועית, מנוסה, אחראית ואמינה, אתם זקוקים לצוות המקצועי של צומת קירור.

בנייה חכמה של חדרי קירור תהיה כזו העונה לצרכים ולציפיות של בית העסק היום וגם מחר. על חדר הקירור להיות מסוגל לתמוך בהתרחבות של העסק תוך אחסון כמות מספקת של סחורה בתנאים הטובים ביותר. חדרי קירור תעשייתיים נחוצים במסעדות, מרכולים גדולים, מפעלים, בתי אריזה לתוצרת חקלאית, מוסדות רפואיים וכל עסק אחר הזקוק לשטח אחסון רב בתנאי קירור או הקפאה. חדרי הקירור כוללים מנגנונים של בקרת לחות וטמפרטורה, הם מתאימים גם לקירור והקפאה של פירות, ירקות, בשר, חביות יין, גבינות ועוד.

כמה חשמל צורכים חדרי קירור תעשייתיים?

הבנייה המודרנית באה לידי ביטוי בטכנולוגיה המאפשרת חיסכון בצריכת החשמל. עצמת הקירור ניתנת לשליטה, המנגנונים נוחים וידידותיים למשתמש. חדרי קירור תעשייתיים מוזמנים בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכים ספציפיים של בעל העסק. כל שעליכם לעשות הוא לספר לנו מה בדיוק אתם צריכים ומצפים לקבל, את שאר עבודת התכנון והבנייה נבצע אנחנו בעבורכם.

מה חשוב לדעת להתאמה נכונה?

  1. מהם השימושים העיקריים אותם תעשו בחדר הקירור?

  2. מהו גודל המבנה ומהו גודל חדר הקירור הדרוש?

  3. איזה אבזור דרוש לכם בחדר הקירור?

  4. מהי כמות הסחורה אותה תרצו לאחסן?

  5. מהי תדירות הביקור בחדרי הקירור?

  6. מהו התקציב העומד לרשותכם?

 

השאלות הללו הן שאלות בסיסיות שימושיות המסייעות לכם להבין מה בדיוק אתם צריכים ורוצים לקבל. זוהי הדרך לתכנן נכון את הקיבולת של חדר הקירור, את המיקום ואת עצמת המנועים הדרושה. חדרי קירור תעשייתיים הם הדרך להחזיק בכל רגע נתון כמות גדולה של סחורה הדורשת אחסון בתנאי קירור.

את חדר הקירור שלכם עליכם להקפיד לרכוש ממפעל מוכר ומנוסה עם התמחות ספציפית בעבודה עם ציוד קירור והקפאה לתעשייה. חברת צומת קירור פועלת בתחום מזה שנים רבות. החברה מעסיקה צוות מקצועי של מומחים, מתקינים וטכנאים. העבודות כולן מתבצעות תחת אחריות מקצועית מלאה, שירות אישי ושקיפות מלאה.