קניית מקררים יד שנייה – כל מה שעלייך לדעת

האם קניית מקררים יד שנייה לעסק משתלמת יותר לעומת קניית מקררים חדשים? מה היא העלות של קניית מקפיאים מסחריים יד שנייה? ולאילו עסקים מומלץ לרכוש מקררים יד שנייה?

 

מקררים לעסק הם הוצאה לא מבוטלת אך הם הכרחיים לעבודה שוטפת ואיכותית של מרבית העסקים. בתי עסק אשר יש להם צורך במקררים או מקפיאים גדולים מבינים את גודל ההוצאה ואת ההשלכות של רכישת מקררים לא איכותיים או פגומים. רכישה של מקרר לא איכותי לא רק תגרור הוצאות גבוהות על תיקונים, היא גם מסכנת את טיב האוכל הנשמר בקירור ומעמידה את הלקוחות שלך בסכנה בריאותית ואת העסק שלך חשוף לתביעות.

האם קניית מקררים יד שנייה היא מהלך משתלם?

כמו במרבית המוצרים, מקררים יד שנייה מהווים אלטרנטיבה זולה בהרבה לרכישת המקררים החדשים והם מאפשרים לך לרכוש מקרר בגודל ובתקציב המתאימים לעסק שלך. מצד שני, רכישת של מקרר פגום או כזה העומד להתקלקל תוביל להוצאות אשר יעלו במהרה על החיסכון. הדרך המומלצת היחידה לקניית מקררים יד שנייה היא דרך בית עסק אשר מציע לך עליהם אחריות, התקנה ומענה לאורך כל תקופת השימוש.

מה היא העלות של קניית מקפיאים מסחריים יד שנייה?

המחירים של המקפיאים והמקררים השונים משתנים על פי המאפיינים של המקרר, הגודל, יכולות ההקפאה ומערכות נוספות של יחידת הקירור. הדרך הטובה ביותר לקבל הערכת מחיר היא להתעניין במקפיאים המסחריים המוצעים מיד שנייה, להשוות אותם לצרכים שלך ולהתייעץ עמנו כדי למצוא את המקרר עונה על כולם בצורה הטובה ביותר. בכל הנוגע לקניית מקפיאים מסחריים יד שנייה או במצב כמו חדש, במהלך שיחת הטלפון אנחנו נוכל לעזור לך להבין את כל האפשרויות העומדות בפנייך ואת העלויות של כל אחת מהן.

צומת קירור – ההתקנה והאחריות כבר בפנים

צומת קירור היא חברה מסורה ואחראית אשר מספקת פתרונות לקירור וחדרי הקפאה לעסקים בעלי מגוון רחב של צרכים. ניסיון של מעל לעשרים וחמש שנים, ליווי אישי מלא ומגוון רחב של מוצרים מאפשרים לנו לספק לך את השירות האיכותי והטוב ביותר - ואנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, להתעניין בקניית מקררים יד שנייה ולקבל מקרר איכותי, עם יחידת עיבוי חדשה לחלוטין - בתנאים הנכונים ביותר עבורך ועם אחריות מלאה.